• ساعت : ۰:۲۲:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ 
مشاركت و همكاری باشكوه كاركنان نفت و گاز گچساران در همایش بزرگ اقتدار بسیجیان
مدیرعامل ، مدیران ، روسا و کارکنان بسیجی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور گرم خود در همایش اقتدار تجدید بیعت و میثاق با ولایت بسیجیان شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج همایش بزرگ بسیجیان ، روز چهارشنبه سوم آذرماه در مصلای امام خمینی(ره) با حضور مسئولان شهرستان گچساران برگزار شد . بسیجیان با شرکت در این همایش بزرگ ، ایستادگی پایبندی و وفاداری خود را به آرمانهای امام (ره) ، شهدای والا مقام و مقام معظم رهبری( مدظله‌العالی) نشان دادند.

در این همایش بزرگ پس از سخنرانی سرهنگ پسنده ، فرمانده سپاه ناحیه و حجت الاسلام سید امین الله حجازی ، امام جمعه شهرستان ، سرپرست روابط عمومی ، پیام مهندس مهرداد کاهکش مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران رابه مناسبت هفته بسیج قرائت نمود . بخشی از پیام به این شرح است: اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی ، هفته بسیج را به ملت بزرگ ایران و خانواده های شهدا ، ایثارگران و جانبازان عزیز و سرافراز و همچنین به همه کارکنان بسیجی نفت و گاز گچساران تبریک و تهنیت عرض می کنم. کارکنان خدوم و شریفی که با گذشت سال های ارزشمند و گرانبها از تاسیس نظام جمهوری اسلامی ، همانند روزهای حماسه آفرینی ۸ سال دفاع مقدس ،امروزه در دیگر حوزه ها از جمله خط مقدم جبهه اقتصادی و صیانت از تولید پایدار و مستمر در شاهراه حیاتی و اصلی صادرات نفت کشور شجاعانه و دلاورانه به دفاع از کیان میهن اسلامی مشغول هستند و در این مسیر پس از وظیفه ذاتی خود در تولید صیانتی ، با مشارکت فعالانه در عرصه سازندگی نقش آفرینی می‌کنند. از خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت و سربلندی و تداوم توفیق را مسئلت می نمایم .

شایان ذکر است : شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با تقدیم ۳۱ شهید والامقام ،هفت آزاده سرافراز ، نزدیک به ۵۴۰ جانباز و قریب به پنج هزار بسیجی ، با افتخار به عنوان دومین تولید کننده نفت خام در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نقش مهمی را در اقتصاد کشور ایفا می کند .

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    V6.0.5.0