• ساعت : ۲۲:۵۹:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ 
جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های نفت و گاز گچساران
جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران روز شنبه ۱۷ مهر ماه ۱۴۰۰ با حضور علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این جلسه علیرضا دانشی ضمن تبریک ماه ربیع الاول و آرزوی سلامتی برای کارکنان و خانواده های نفت و گاز گچساران بیان نمود: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با وجود میادین و مخازن مهم و قرار گرفتن در اقلیم و موقعیت جغرافیایی خاص به یکی از شرکت های مهم بهره بردار در مناطق نفت خیز جنوب تبدیل شده امید است که با وجود طرح و برنامه های آتی و رفع موانع کارهای مهم و مفیدی را برای صنعت نفت با همکاری همدیگر انجام بدهیم .

سپس در ادامه هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با تبریک به انتصاب علیرضا دانشی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به تشریح فعالیت‌های این شرکت پرداخت و گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون این شرکت با توجه به مشکلات در زمینه های تحریم و محدودیت های ناشی از بیماری کرونا توانست با همکاری مدیریت ها و کارکنان زحمتکش با احتساب کاهش تکلیفی نسبت به پیش‌بینی تولید  100/03 درصد را محقق نماید که دستاورد بزرگی برای شرکت بهره برداری نفت و گاز به شمار می رود.

صیدالی در ادامه گفت: از اهم فعالیت‌های انجام شده می‌توان به ۶۰۸ مورد آزمایش بر روی چاه ها ، ۸ مورد اسیدکاری ، ۹ مورد رفع موانع و تمیزکاری ،۳ مورد زنده سازی ، ۳ مورد مشبک کاری اشاره کرد که جمعاً ۷۱۷ مورد فعالیت روی چاه ها انجام شده که عمدتاً مربوط به بازرس فنی می باشد.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران افزود: میزان نفت جمع‌آوری شده ۹۵۰۰۰هزار بشکه با استفاده از تفکیک گرهای سیار MOS. MOT در راستای حفظ محیط زیست انجام شده است.

صیدالی در پایان سخنانش گفت: در بخش عملیات با توجه به تحریم و عدم امکان تولید حداکثری بهترین و مهمترین استفاده نسبت به تعمیرات اساسی و ترمیم خطوط لوله به ویژه خطوط لوله صادراتی انجام گرفته که قابل توجه و تحسین می باشد .

گزارش :افشین خسروی

تصویر : وحید رضا نژاد

امتیاز :  ۴.۲۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

    V6.0.5.0