• ساعت : ۱۲:۵۸:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ 
دیدار مدیر كل امور مالیاتی استان كهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل نفت و گاز گچساران
دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل نفت و گاز گچساران مدیرکل و معاونین امور مالیاتی استان با مدیرعامل و مدیران مالی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دیدار کردند

 به گزارش روابط عمومی ، هوشنگ صیدالی با اشاره به وظایف سنگین و اثرگذار امور مالیاتی اظهار نمود: توسعه یک شهرستان ، استان و یک کشور متکی به مالیات است و همه می دانیم برای نجات اقتصاد و قطع وابستگی از درآمدهای نفتی می بایست پرداخت مالیات به یک فرهنگ تبدیل شود.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران افزود: اداره مالیات در استان کهگیلویه و بویراحمد یک سازمان کارآمد به شمار می رود و تعامل این اداره با دیگر نهادها و سازمان‌ها به ویژه نفت و گاز موجب رضایتمندی و موفقیت می شود .

صیدالی با تأکید بر اهمیت و نقش نفت در اقتصاد گفت: نفت یک ثروت ملی است و باید تاثیر آن در اقتصاد کشور بیش از پیش مورد توجه مسئولین قرار بگیرد تا چرخ های این صنعت برای توسعه هرچه بیشتر کشور با سرعت در حرکت باشد.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران تصریح کرد: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در زمینه پرداخت مالیات بر اساس ضوابط و در چارچوب قوانین جاری شرکت ملی نفت تاکنون به نحو شایسته مالیات خود را پرداخت نموده است چراکه اعتقاد ما بر این است که مالیات حاصل از نفت اعتبار ویژه ای برای توسعه شهرستان و استان به دنبال دارد.

در ادامه این دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد تعامل نفت و گاز با اداره امور مالیاتی را یک تعامل سازنده دانست و گفت : تمام تلاش ما برای حمایت از توسعه در استان از محل اعتبارات مالیات است و در این میان شرکت بهره برداری نفت و گاز در طی سالهای گذشته بخش قابل‌توجهی را تامین نموده که نقش اثرگذاری در توسعه و زیرساخت ها داشته است.

غفاری در پایان ضمن تشکر از مدیر عامل و مدیران مالی نفت و گاز در تعامل فیمابین بیان نمود: اگر تا کنون موفقیتی در اداره امور مالیاتی وجود داشته تلاش و تعامل دو طرفه بوده است اقدامات خوبی انجام گرفته و نیاز به تداوم در این راه می باشد باید پرداخت به صورت آگاهانه و تبدیل به یک فرهنگ شود تا شاهد عمران و آبادانی بیشتر در استان باشیم.

گزارش : افشين خسروي

تصوير:سيد احمد عوض پور

امتیاز :  ۳.۲۷ |  مجموع :  ۱۱

برچسب ها

    V6.0.5.0