• ساعت : ۱۵:۱۷:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ 
پیام مدیرعامل نفت و گاز گچساران به مناسبت سالروز ولادت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سید الساجدین (ع)
 مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت سالروز ولادت امام حسین(ع) روز پاسدار، ولادت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز و ولادت سید الساجدین(ع) پیام تبریک به شرح زیر صادر نمود

به نام خدا

روز پاسدار و روز جانباز یادآور حماسه های ایثار و فداکاری در تاریخ درخشان مقاومت ملت ایران اسلامی است. پاسداران نه فقط در دوران دفاع مقدس بلکه در همه صحنه های دفاع از ارزش‌های انقلاب با همه توان وظیفه خود را انجام داده اند.

آنان با حضور در حوادث غیر مترقبه از قبیل سیل و زلزله تا میدان مبارزه با بیماری کرونا با تلاش شبانه‌روزی و استفاده از تمام ظرفیت ها با مشارکت بسیجیان و مردم به صحنه می‌آیند و تا پایان کار همکاری می کنند و این نامگذاری میلاد خجسته قهرمان حماسه کربلا به عنوان روز پاسدار و گزینش میلاد علمدار کربلا به عنوان روز جانباز نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره‌های تابناک آن است.

بدون شک، پاسداران فداکار و جانبازان جان برکف نیز تجلی همین خط مشی و منش بوده و هستند. اینجانب ضمن تبریک این ایام و گرامیداشت یاد و خاطره پاسداران شهید و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، سربلندی همه پاسداران و جانبازان گرانقدر و خانواده های گرامیشان را از خداوند متعال خواستارم و برای همه بیماران در این روزهای عزیز سلامتی آرزومندم.

هوشنگ صیدالی

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

امتیاز :  ۳.۵۰ |  مجموع :  ۲۰

برچسب ها

    V6.0.5.0