• ساعت : ۱۲:۱۲:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ 
عملكرد اداره تداركات و امور كالا در نفت و گاز گچساران
اداره تدارکات و امور کالا در سال ۹۹ جایگاه خوبی در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به خود اختصاص داده است

به گزارش روابط عمومی ، غلامرضا دهداری رئیس اداره تدارکات و امور کالا با اشاره به نامگذاری سال جاری و سال‌های قبل از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام جهش تولید و حمایت از کالای ایرانی اظهار نمود: نفت و گاز گچساران شعارها را سرلوحه کارخود قرار داده و به آنها عمل می‌کند و این اداره هم به سهم خود با خرید و حمایت از کالاهای داخلی نقش بسزایی در سال جاری ایفا نموده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۰۰۰۰هزار قلم کالا به ارزش ۸۵ میلیارد تومان از تولیدکنندگان مختلف خریداری که ۸۰ درصد این کالاها از واحدهای تولیدی و شرکت‌های داخل کشور تامین شده است که به صراحت وظیفه شرکت بهره برداری در عمل به شعارهای سال را نشان می دهد .

رئیس اداره تدارکات و امور کالا در خصوص چگونگی تامین کالاهای مورد نیاز تصریح کرد: خرید توسط شرکت با استفاده از سامانه شفاف ستاد صورت می‌گیرد ،اسناد در این سامانه بارگذاری می شوند و شرکت ها و فروشنده ها می توانند در مناقصه و استعلام شرکت کنند و با قیمت گذاری منطقی ، جزء تامین کنندگان اقلام این شرکت قرار بگیرند.

وی افزود: اداره تدارکات وامورکالای شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران با واحدهای عملیات ، سفارش و خدمات کالا وظیفه سنگینی را به عهده داشته و در کمترین زمان ممکن باید اقلام مورد نیاز را تأمین و در اختیار ادارات متقاضی به خصوص ادارات عملیاتی به منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در تولید قرار دهند که دقت و سرعت عمل زیادی را می طلبد تا هیچ موقع کمبود کالا در تولید پایدار وقفه ای پیش نیاورد.

دهداری با اشاره به استراتژیک بودن انبار کالای نفت و گاز گچساران گفت: چندبرابر اقلامی که خرید می کنیم با تلاش همکاران از انبارهای مناطق تامین و در اختیار واحدهای عملیاتی و خدماتی منطقه قرار می گیرد و همچنین از انبار های موجود ، کالاهای مازاد شناسایی و در اختیار متقاضیان در دیگر واحدها قرار می گیرد که اینکار صرفه‌جویی اقتصادی را به دنبال دارد و کالایی بلا استفاده در انبارها نمی ماند.

رئیس اداره تدارکات و امور کالا در ادامه گفت: تعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و دیگر شرکت‌های تابعه سازنده و مفید است . شرکت‌های زیرمجموعه مناطق به نیازهای همدیگر توجه خاصی دارند و در صورت لزوم کالای مورد نیاز را طبق قوانین و ضوابط جاری از انبارهای همدیگر تامین کرده که این کار، هماهنگی مابین شرکت ها را نشان می‌دهد.

دهداری در بخش پایانی سخنانش ضمن قدردانی از حمایت های مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیان نمود: با توجه به مشکلاتی که در زمان تحریم و شیوع ویروس کرونا داریم کارها به خوبی در حال انجام است کارکنان این اداره با جان دل کارهای بزرگی انجام داده اند از جمله ساماندهی انبارها به ویژه انبار دشتگز در بهره برداری ۳، تعمیر و بازسازی ساختمان اداری با همکاری مهندسی ساختمان و مجهز کردن انبارها به دوربین های مداربسته به جهت ایمنی و حفاظت بهتر از اموال موجود که قابل تقدیر است. من از همه همکاران خودم در اداره تدارکات و امور کالا تشکر و قدردانی می نمایم و ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، از خداوند متعال آرزوی موفقیت برایشان دارم.

گزارش : افشین خسروی

تصویر: وحید رضانژاد

امتیاز :  ۳.۵۹ |  مجموع :  ۱۷

برچسب ها

    V6.0.5.0