• ساعت : ۱۹:۱۴:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ 
دیدار سرپرست منابع آب شهرستان گچساران با مدیر عامل نفت و گاز
سرپرست منابع آب شهرستان با مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ، صیدالی ضمن خوش آمد و تبریک به انتصاب مهندس افضلی به عنوان سرپرست جدید ،از خدمات سرپرست سابق اداره منابع آب شهرستان گچساران قدردانی نمود و گفت : آب امر حیاتی است و با زندگی مردم به شکل جدی گره خورده و در حال حاضر آب مهمتر از نفت است و اگر برای حل بحران و مدیریت آن تدابیری اندیشه نشود به طور قطع در آینده مشکلات جدی را به دنبال خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزود : تعامل سازنده و دوسویه بین سازمانها و ادارات در یک منطقه زمینه توسعه را فراهم و میسر می کند. اگر نفت و گاز گچساران به منابع آب شهرستان در شرایط خاص و ضروری کمک می کند منتی بر روی دوش کسی نیست ولی انتظار می‌رود متولیان آب از شرایط ، طوری استفاده کنند که پایدار باشد و به صورت کلان به تخصیص آب فکر کنند که با ایجاد هزینه بالا باعث ناامیدی دریک صنعت نشوند .

سپس افضلی سرپرست منابع آب ضمن ابراز خشنودی از حضور خود در دفتر مدیرعامل و قدردانی از مدیران و رؤسای نفت و گاز گچساران ، فعالیتهای منابع آب در حوزه جغرافیایی شهرستان را تشریح کرد و گفت : تعامل بین نفت و گاز و منابع آب یک تعامل مثبت و ارزشمند و عامل بهبود در شهرستان است و حفظ این همکاری همانند گذشته باعث رونق صنعت و اقتصاد خواهد بود و ما برای رسیدن به این توسعه در سال جهش تولید بیش از پیش به این همکاری نیازمندیم.

در این دیدار پناهپوری مسول روابط عمومی و ظهرابی مسول مالی ، سرپرست جدید منابع آب شهرستان را همراهی نمودند . 

گزارش ، افشین خسروی 

تصاویر ، وحید رضا نژاد 

امتیاز :  ۳.۷۷ |  مجموع :  ۳۹

برچسب ها

    V6.0.5.0