• ساعت : ۰:۷:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ 
دیدار مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب با كاركنان نفت و گاز گچساران
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ، احمد محمدی با اشاره به اینکه نیروی انسانی به عنوان مهم ترین و ارزشمندترین سرمایه صنعت نفت است، گفت: همه ما وظیفه داریم کمک کنیم تا آن جایی که از دستمان بر می‌آید خواسته‌های به حق کارکنان به ویژه قشر جوان را پیگیری کنیم تا به نتیجه برسیم و اگر تلاش ما به نتیجه نرسید صادقانه به آنها اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب افزود: همه مشکلات شما کارکنان پرتلاش یادداشت می شود و قول می دهم عزیزانی هم که از طریق سامانه پیامکی تا بیستم مهرماه سال جاری مشکلاتی را که مطرح می‌کنند بصورت کاملاً محرمانه پیش ما محفوظ بماند و پس از بررسی های لازم تمام صحبت های همکاران دسته بندی می شود و برای بررسی و رسیدگی به مشکلات از طریق کار گروهی که در همین رابطه تشکیل شده در شرکت های بهره بردار ستاد مناطق نفت خیز و بخشی هم که مربوط به وزارتخانه میشود از طریق تهران پیگیری شود.

محمدی در ادامه یادآور شد: با توجه به شرایط حاضر ، مشکل وجود دارد و بعضاً انتقادهایی که دوستان و همکاران دارند ممکن است به جا باشد و ما هم این را قبول داریم و تا آنجا که بتوانیم و مقررات جاری نفت این اجازه را به ما بدهد تلاش می‌کنیم که این مشکلات را از طریق ضوابط قانونی حل کنیم باید توجه داشته باشیم در شرایط خاص تحریم به سر می بریم و همه به نوعی دچار مشکل هستند ولی نگاه ما به این قضیه نباید به صورت کوتاه مدت باشد ، نگرش من به کارکنان از جنس خصوصی و دولتی نیست ، ما همه همکار هستیم و یک هدف را دنبال می کنیم آن هم پیشبرد اهداف صنعت است. ما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم و با امید به خدا این مشکلات هم با صبر و تحمل حل خواهد شد.

وی افزود : در مدت دو سال گذشته که در این مدیریت خدمت می کنم همواره اولویت من در شرکتهای بهره برداری نیروهای عملیاتی بوده و در همین رابطه اغلب مراجعات شرکت های بهره برداری به ستاد را قبل از بیماری کرونا حذف کردیم و ویدیو کنفرانس را در همان اوایل کار راه اندازی کردیم چون اعتقاد من بر این است توجه به نیروهای عملیاتی توجه به اهداف سازمان است و من بر خودم وظیفه می دانم حضورا در خدمت شما باشم .

سپس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تنگنا های مهم شرکت و مشکلات کارکنان نفت و گاز اعم از رسمی ، قراردادی ، پیمانکاری ، حجمی و دستور کاری را به طور کامل برای مدیریت ارشد نفت و گاز جنوب تشریح کرد و خواستار پیگیری و رفع مشکلات همکاران شد .

در ادامه تعدادی از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به نمایندگی دیگر نیروها پرسش‌های خود را به سمع و نظر مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز رساندند که با توجه به نوع مشکلات گشایشی از مقامات ارشد برای انان انجام شود .

شایان ذکر است در این دیدار مدیر تولید، مدیر منابع انسانی ورئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز،مدیر عامل را همراهی می نمودند.

گزارش ، افشین خسروی

تصویر محسن شاهسوند

امتیاز :  ۳.۸۰ |  مجموع :  ۲۵

برچسب ها

    V6.0.5.0