• ساعت : ۰:۲۴:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ 
برگزاری كلاس های مجازی با ۴۳ دوره در شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران
سرپرست اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از برگزاری ۴۳دوره کلاس های مجازی با بیش از ۵۰۰۰ نفر ساعت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، مجید راستی پور با بیان اینکه بعد از شیوع کرونا ویروس در سراسر دنیا شرایط آموزش در تمامی سیستم های آموزشی از حضوری به مجازی تغییر کرده است گفت : در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز کلاس های آموزشی دستخوش تغییراتی شد و بلافاصله آموزش از طریق آفلاین در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه این روند تا به امروز خیلی خوب برگزار شده است.

وی افزود : اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تا کنون با برگزاری ۱۰ دوره کلاس های HSE به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و ۱۲۸۸ نفر ساعت، ۱۰ دوره علوم اداری مدیریت و ۱۷۰۴ نفر ساعت ، ۱۲ دوره علوم اداری ، ۶ دوره فنی با ۱۷۰۴ نفر ساعت و ۷ دوره کامپیوتر با ۴۴۰ نفر ساعت به صورت آفلاین توانسته است حضوری فعال در این عرصه داشته باشد.

سرپرست اداره آموزش در ادامه تصریح کرد :  تجربه آموزش آفلاین اجرا شده در این روزها نشان داد که این شیوه با رفع برخی نواقص، می‌تواند اثرگذار و مداوم باشد و این سبک  شرایطی را فراهم کرده که داوطلبان بدون اتلاف وقت، آموزش را پیگیری کرده و بدون توقف ادامه دهند.

راستی پور بیان نمود : با توجه به شرایطی که به لحاظ زیر ساخت داریم تدابیری برای ادامه برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین اندیشیده شده که انشالله در آینده ای نزدیک با حمایت مدیریت محترم عامل جهت فراهم کردن بستر لازم برای ارتقای کیفیت برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین مهیا میشود.

سرپرست اداره آموزش در پایان گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تابع پروتکل های اعلام شده ی وزارت بهداشت ، در خصوص فاصله گذاری مرتبط با ویروس کرونا ،از اسفندماه در کلیه کلاس های مجازی برگزار شده به سمتی حرکت کرد که کلاس‌های حضوری را کاهش و آن‌ها را به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار کند.

گزارش و تصویر  امید هژبری

امتیاز :  ۳.۵۰ |  مجموع :  ۸

برچسب ها

    V5.7.4.0