رو عنوان : مديرعامل نفت گچساران خبر داد
عنوان : تعمیر پل دژسلیمان گچساران در حال انجام است
زير عنوان : مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با تاکید بر شتاب بخشی روند تکمیل پل دژسلیمان گچساران گفت: به منظور تسریع در روند اجرای این طرح اقدامات اساسي در حال انجام است .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ 
ساعت : ۱۵:۲:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با تاکید بر شتاب بخشی روند تکمیل پل دژسلیمان گچساران گفت: به منظور تسریع در روند اجرای این طرح اقدامات اساسي در حال انجام است .

به گزارش روابط عمومي نفت گچساران؛مهندس هوشنگ صيدالي در بازديدي كه از تعميرات اين پل داشت اظهار كرد: پل دژسليمان یکی از مسیرهای تردد منطقه جنوبي و حوزه نفت است که مدتي پيش دچار حادثه شد .

وي با بيان اينكه اين پل از اهمیت بسیاری در منطقه برخوردار است تصريح كرد: پس از حادثه اي كه بوجود آمد شرکت نفت در سريعترين زمان ممكن جاده جایگزینی را كنار پل ساخت .

مديرعامل نفت گچساران با اشاره به اينكه پروژه جديد و تعريض اين مسير توسط راه و شهرسازي در حال اقدام است خاطرنشان كرد: مقرر شده بود كه خارج برنامه اين پل زودتر ساخته شود و ليكن به دليل مشكلات بوجود آمده در خصوص سيلابهاي اخير و از طرفي عدم حمايت راه و شهرسازي در احداث سريعتر پل لذا مديريت نفت گچساران وارد عمل شده و با گرفتن پيمانكار دستور كاري بازسازي پل قديمي را شروع كرده است.

صيدالي افزود: از روز گذشته كار بازسازي شروع شده است و اميدواريم كه در دوماه آينده تعمير پل انجام و تردد روي آن صورت بگيرد.

وي تاكيد كرد: پل كنارگذر نيز بصورت آبنما احداث مي شود تا در بارندگي هاي بعدي مشكلي ايجاد نشود.


V5.1.0.0