عنوان : بانوان هندبالیست نفت و گاز گچساران با برد به تعطیلات نیم فصل لیگ برتر هندبال رفتند
زير عنوان : تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران در هفته هفتم و پایانی رقابت های هندبال لیگ برتر در کرج مهمان هیات هندبال البرز بود که تیم میزبان را با نتیجه ۳۲ بر ۲۴ شکست داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۰:۸:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران در رقابت های لیگ برتر ظهر جمعه یازدهم آبانماه با برد خارج از خانه به تعطیلی نیم فصل اول رفت.


 

تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران در هفته هفتم و پایانی رقابت های هندبال لیگ برتر در کرج مهمان هیات هندبال البرز بود که تیم میزبان را با نتیجه ۳۲ بر ۲۴ شکست داد.
نفت و گاز گچساران با برد به تعطیلات نیم فصل لیگ برتر هندبال رفت

نفت و گاز با این برد خارج از خانه با کسب ۹ امتیاز از ۷ بازی در جایگاه سوم جدول ۸ تیمی این رقابت ها قرار گرفت.

تیم نفت و گاز در رقابت‌های این فصل لیگ برتر از ۷ بازی که انجام داده، ۴ پیروزی، یک تساوی و دو شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

در جدول رده بندی نیم فصل نخست، تاسیسات دریایی با ۱۴،شهید چمران لارستان با ۱۲،نفت و گاز گچساران با۹، ذوب آهن اصفهان با ۶، فولاد مبارکه سپاهان با ۷، هیئت هندبال البرز با۲امتیاز، اشتادسازه طرقبه شاندیز با۲ و پتروآموت پویا بوشهر با ۲ امتیاز در رتبه های اول تا هشتم قرار گرفتند.

تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران با ۹ پیروزی،۲ تساوی، یک باخت و ۲۹ امتیاز و یک امتیاز کمتر از تیم تأسیسات دریایی تهران نایب قهرمان رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در سال ۱۳۹۶ شد.


V5.1.0.0