عنوان : پیام تبریك مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت هفته نیروی انتظامی
زير عنوان : مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در پیامی به مناسبت هفته نيروي انتظامي اين هفته را به سبزپوشان نيروي انتظامي تبريك گفت.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ 
ساعت : ۱۱:۳۸:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در متن پيام مهندس هوشنگ صيدالي آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

 

رهبر معظم انقلاب اسلامي

 

« كار شما ازجمله كارهايي است كه خيلي راحت مي تواند نيت الهي و قصد قربت درآن راه پيدا كند . چون كارشما خدمت به جامعه است ، خدمت به مردم است ، خدمت به جمهوري اسلامي است ، خدمت به اسلام است .

نيروي انتظامي درمسئوليت خود كه ايجاد امنيت‌است ، مظهر حاكميت جمهورري اسلامي است . »

نام نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران درتاريخ ، قرين با شجاعت ، دلاوري و ايثارگري غيور مرداني است كه باتوكل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسي حضرت ولي عصر (عج) ، بصورت شبانه روزي درايجاد  امنيت و آسايش آحاد جامعه اسلامي در تلاشند و در اين مسير الهي ، هزاران شهيد وجانباز سرافراز را تقديم امنيت و تماميت اراضي كشور كرده اند .

فرصت را مغتنم شمرده به سهم خودم و به نيابت از سوي همكاران ارجمندم كه در سنگر اقتصادي كشور به خدمت مشغولند ، فرا رسيدن روز نيروي انتظامي و آغاز هفته بزرگداشت ناجا را به دلاورمردان و شيرزنان عرصه امنيت و انضباط اجتماعي تبريك و تهنيت عرض مي كنم و از خداوند متعال عزت و اقتدار سربلندي روز افزون همه شما عزيزان ايثارگر را در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهبري پيامبرگونه مقام عظماي ولايت ( مدظله العالي ) مسئلت مي نمايم .

 

 

 

 

هوشنگ صيدالي


V5.1.0.0