• ساعت : ۱۲:۲۱:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ 
    /  6
پیاده روی خانوادگی کارکنان صنعت نفت گچساران برگزار شد
پیاده روی خانوادگی شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور كاركنان و خانواده هایشان برگزار شد
 

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران؛این پیاده روی که با مشارکت مدیریت خدمات،منابع انسانی و بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران برگزارشده بود، شرکت کنندگان،مسیر جاده سلامت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با مسافت یک هزار و۶۰۰متر را پیاده روی کردند.

رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حاشیه این همایش در گفت و گو با خبرنگارروابط عمومی گفت:برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی نقش اصلی در گسترش ورزش همگانی در بین مردم داشته و باید ارتقا یابد.

شاهرخ داوودی افزایش نشاط عمومی،تبیین ضرورت توجه بیشتر به ورزش همگانی و نقش ورزش صبحگاهی در سلامتی،تشویقمردم به تحرک و ورزش را از اهداف برگزاری پیاده روی عنوان کرد.

وی ادامه داد:توسعه ورزش های همگانی به خصوص پیاده روی خانوادگی جزو برنامه های اصلی امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران است.

داووی تصریح کرد:حضور مردم و خانواده ها در همایش پیاده روی خانوادگی در سلامتی و نشاط اجتماعی موثر است که امیدواریم روز به روز شاهد گسترش آن باشیم.

رییس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ادامه داد:باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز این شهرستان با داشتن 12هزار نفر عضو یکی از فعالترین باشگاه های مناطق نفتخیز و جنوب کشور است.

داوودی افزود: 18تیم با حمایت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در این شهرستان در لیگ های مختلف کشور حضور دارند که از این تعداد هفت تیم در لیگ برتر و بقیه در لیگ های دسته اول،دوم،قهرمانی منطقه ای، استانی و شهرستانی حضور دارند.

وی بیان کرد:تیم های نفت حاضر در مسابقات قهرمانی در رده های مختلف در مجموع 491 نفر عضو دارند.

در حاشیه این پیاده روی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران با برپایی ایستگاه سلامت به شرکت کنندگان خدماتی از جمله تستهای فشار خون و قند خون ارائه داد.

همچنین توسط کارشناسان امور ورزش مشاوره های ورزشی درخصوص استفاده از دستگاهای موجود در محوطه جاده سلامت به شرکت کنندگان ارائه گردید.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0