يکشنبه, 29 مهر 1397 الاحد, اكتوبر 21, 2018           فارسی English

رو عنوان : رييس اداره نكهداري و تعميرات شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران خبر داد :
عنوان : تعمیر و ایمن سازی دو مخزن 18 هزار مترمكعبی آب در كمترین زمان ممكن
زير عنوان : رييس اداره نگهداري و تعميرات شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران از تعمير و ايمن سازي دو مخزن 18 هزار مترمكعبي آب در كمترين زمان خبر داد .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ 
ساعت : ۸:۴۷:۱

رييس اداره نگهداري و تعميرات شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران از تعمير و ايمن سازي دو مخزن 18 هزار مترمكعبي آب در كمترين زمان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي نفت گچساران ، مهندس ذوالاكتاف رشيدي در تشريح و چگونگي تعمير اين مخازن اظهار كرد : باتوجه به اطلاع يافتن از پايين رفتن سقف مخزن به دليل فرسودگي ، تيم عملياتي اين اداره وارد عمل شد تا بتواند اين مشكل را در سريع ترين زمان برطرف نمايند .

وي ادامه داد: در ابتدا كار برداشتن سقف انجام شد و پس از آن ساخت پايه هاي نگهدارنده با استفاده از لوله هاي 12 اينچ در دستور كار قرار گرفت و پس از آن اين پايه ها در درون مخزن با استفاده از جرثقيل به جهت ايمن سازي و مقاومت سازه قرار گرفت .

رشيدي تصريح كرد : ساخت تعداد زيادي پايه اطراف مخزن و برداشتن سقف قسمتي از سقف مخزن مجاور به دستور مديرعامل و بررسي آن از ديگر اقداماتي بود كه صورت گرفت .

رييس اداره نگهداري و تعميرات با بيان اينكه انجام ايمن سازي اين دو مخزن به صورت شبانه روزي صورت گرفته است افزود: پس از مشاهده وضعيت سقف مجاور كار ايمن سازي آن نيز توسط نيروها انجام شد.

رشيدي خاطر نشان كرد : اين دو مخزن 18 هزار متر مكعبي آب منازل كارمندي ، ادارات و فضاي سبز شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران را تأمين مي كند كه نيروهاي تعميرات بخش 5 ، ترابري و ديگر ادارات در سريعترين زمان ممكن كار تعميرات و ايمن سازي آن را به پايان رساندند .

لازم به ذكر است كه اداره نگهداري وتعميرات از ادارات زير مجموعه مديريت عمليات مي باشد كه از نظر حفظ وصيانت از توليد شركت نقش بسزايي دارد.

 


شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران