يکشنبه, 29 مهر 1397 الاحد, اكتوبر 21, 2018           فارسی English

رو عنوان : مدیر منابع انسانی نفت گچساران خبر داد
عنوان : خبر خوش برای كاركنان قراردادمدت موقت نفت و گاز گچساران
زير عنوان : با پیگیری های مدیر منابع انسانی و مساعدت مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب امکان بهره مندی فرزندان و خانواده های کارکنان قرارداد مدت موقت نفت و گاز گچساران از امکانات ورزشی و شرکت در کلیه المپیاد ها ورزشی همگانی و قهرمانی مناطق نفتخیز جنوب و وزارت نفت همانند کارکنان رسمی فراهم شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ 
ساعت : ۱۷:۴۱:۱۵

با پیگیری های مدیر منابع انسانی و مساعدت مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب امکان بهره مندی فرزندان و خانواده های کارکنان قرارداد مدت موقت نفت و گاز گچساران از امکانات ورزشی و شرکت در کلیه المپیاد ها ورزشی همگانی و قهرمانی مناطق نفتخیز جنوب و وزارت نفت همانند کارکنان رسمی فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی ؛فرهاد جعفری با اعلام این خبر افزود: با توجه به ابلاغ دستورالعمل معیشتی و کمک رفاهی مقام عالی وزارت و با اشاره به بند ۶ این دستور العمل مبنی بر استفاده از امکانات ورزشی برای این قشر از کارکنان در صورت موافقت مدیریت منطقه، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از نخستین شرکت های بهره بردار نسبت به اجرایی کردن این بند از دستورالعمل گام موثری در حمایت از کارکنان قراردادی غیر رسمی خود برداشته است.
جعفری اظهارداشت: رفاه نیروی انسانی به عنوان اولویت اصلی هر سازمان می تواند نقش ارزنده ای در افزایش راندمان آن سیستم داشته باشد.
براساس این گزارش، کارکنان قرارداددموقت نفت وگاز گچساران و خانواده های آنها می توانند جهت ثبت نام در رشته های ورزشی مورد نظر به امور ورزش این شرکت مراجعه نمایند .


شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران