• ساعت : ۱۲:۲۳:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ 
    /  2
پیام مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت ایام فاطمیه و حوادث اخیر در میهن اسلامی ایران
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران پیامی به مناسبت ایام فاطمیه و جان باختگان تشییع حاج قاسم سلیمانی و حادثه هواپیمایی صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است .

به نام خدا

ایام فاطمیه آغاز شد ، این روزهای بزرگ و مقدس نمادی برای قدر شناسی از تلاش بزرگانی است که در زنده نگه داشتن دین اسلام آنچه داشتند در راه خدا نثار کردند

فاطمه زهرا (س) معیار فضایل ، اخلاق و تفکر است این بانوی بزگوار اسلام جایگاه زنان را شکوه و منزلت بخشید ، مادری مهربان برای مؤمنان بود که حضور یک زن مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی ، در کنار پارسایی و پاکدامنی ، دور اندیشی را برای همیشه در تاریخ جهان ثبت کرد .

این روزها مقارن شد با درگذشت تعدادی از هموطنان عزیز در جریان تشییع با شکوه سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین جان باختن تعدادی از هم میهنان در سانحه هواپیمایی اوکراین که موجب تألم و تاثر گردید .

اینجانب با عرض تسلیت ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) به تمام مسلمانان جهان و آستان مقدس اهل بیت ، با خانواده های داغدیده ابراز همدردی نموده و این مصیبت را به ملت ایران به ویژه کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای جان باختگان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و پاداش الهی مسئلت دارم .

هوشنگ صیدالی
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
امتیاز :  ۳.۲۳ |  مجموع :  ۱۳

برچسب ها

    V5.3.6.0