• ساعت : ۰:۱۲:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ 
    /  4
سومین دوره مسابقات فوتسال اداره تعمیرات تهویه و تبرید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ؛
مراسم افتتاحیه
مراسم افتتاحیه مسابقات بین واحدی کولر شاپ با حضور تعدای از رؤسای ادارات در محوطه اداره تعمیرات تهویه و تبرید برگزارشد 

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران ؛ در این دوره از مسابقات ۷ تیم از واحدهای اداره تعمیرات تهویه و تبرید به رقابت می پردازند که در اولین روز از افتتاحیه در نخستین دیدار این رقابتها تیم تهویه سبک به مصاف تیم تهویه سیاهمکان رفت و یک بازی جذاب و نفس گیر را به نمایش گذاشتند که در نهایت بازی بدون گل به پایان رسید.

رئیس اداره تعمیرات و تهویه ضمن آرزوی موفقیت برای تیم های شرکت کننده در خصوص برگزاری این مسابقات گفت : کارکنان این اداره همزمان با شروع فصل گرما کار تعمیرات ، نگهداری دستگاههای تهویه مطبوع و سردکننده را در ادارات و تأسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با گستردگی در چهار استان کهگیلویه و بویراحمد ، خوزستان ، بوشهر و فارس به انجام می رسانند و پس از پایان فصل گرما و خاموش شدن دستگاهها کار سرویس و اورهال را انجام می دهند.

جابرزاده ادامه داد ؛ این مسابقات به منظور تحکیم روحیه برادری ، دوستی ، ارتقاء سلامت جسمی ، افزایش شور و نشاط ، انگیزه مضاعف و ارتقای بهره وری کاری در بخش های مختلف زیر مجموعه انجام می شود تا کارکنان در کنار زحمتهایی که به دوش دارند به ورزش هم با دید سلامت روح و جسم نگاه کنند .

گفتنی است واحد تعمیرات تهویه و تبرید زیر مجموعه اداره خدمات مهندسی بهسازی اماکن و تأسیسات ، مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران می باشد .

گزارش: افشین خسروی
تصاویر: وحید رضانژاد
امتیاز :  ۲.۵۷ |  مجموع :  ۷

برچسب ها

    V5.3.6.0