• ساعت : ۱۰:۴۶:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ 
طي بازدید مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همراهان از تلمبه خانه گوره
راهبری نفت امانتی سنگین در دستان ما است
به گزارش روابط عمومی : احمد محمدی مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب پس از بازدید از خطوط لوله صادراتی، شیرخانه گناوه، مخازن شرکت پترو امید و تاسیسات تلمبه خانه گوره در جلسه ای با حضور مدیران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب وشرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران موارد مطرح شده را بررسی و دستورات لازم را صادر نمودند

در این بازدید که علاوه بر واحدهای مختلف قلب تپنده نفت ایران ، مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب و همراهان از مسیر خطوط لوله صادراتی از کنار روستاهای مال قائد و سربست گناوه بازدید و از نزدیک با مشکلات موجود و برنامه های آتی حل آن توسط بخشهای مختلف شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت گچساران ،رهنمودهایی جهت پیشبرد امور صادرات و همچنین تعامل سازنده با اهالی ساکن حاشیه خطوط لوله را ارائه نمودند .


ایشان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) و گرامیداشت سالروز شهادت رئیسعلی دلواری و تمام شهدا از صدر اسلام تا شهدای مدافعان حرم ، افزود : اگرچه رسالت ما حفظ و صیانت از سرمایه ملی نفت در جهت افزایش توان اقتصادی است اما نباید فراموش کنیم که به لطف خداوند متعال و در سایه پر خیر و برکت اهل بیت (ع) و تحت رهبری خردمندانه حضرت امام خامنه ای خود را خادم این ملت شهید پرور و قهرمان می دانیم و بایستی مجموعه پرسنل شرکت ها ضمن اجرای وظایف محوله تمام تلاش و سعی خود را در جهت تعامل و اجرای مسؤلیت های اجتماعی به بهترین شکل ممکن اجرا نمایند . ایشان افزودند؛ نیروی انسانی سرمایه اصلی شرکت می باشد ودر این بین نیروهای عملیاتی باید فارغ از هر گونه دغدغه معیشتی، رفاهی وایمنی به فعالیتهای روزمره خود در راستای تولید وصیانت از سرمایه های ملی در شرکت نفت به انجام وظایف سازمانی خود اهتمام ورزند.


در ادامه این بازدید آقای محمدی و همراهان با حضور در مجموعه مخازن ذخیره سازی نفت خام پترو امید آسیا از روند عملیات وامکانات فنی،ایمنی و... این طرح بازدیدو خواهان همکاری تنگاتنگ با این مجموعه در پیشبرد اهداف شرکت ملی نفت با محوریت حفظ حقوق بیت المال گردید و اظهار نمود امانتی که امروز در دست ماست متعلق به تک تک ملت ایران می باشد لذا وظیفه سنگینی در راهبری این تاسیسات و حفظ امانت ملت متوجه همه ما ها می باشد. در خلال این بازدید ، مدیر تولید مناطق نفت خیز جنوب ، مدیر فنی و جانشین مدیر عامل و رؤسای ادارات مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گزارشاتی از وظایف و عملکرد و برنامه های آتی و مشکلات این مجموعه نفتی مهم و خطوط صادراتی را مطرح کردند . محمدی بهترین راهکار گذر از مشکلات و تنگناهای گوره را تشکیل کارگروه مشترک و فعال بین شرکت ملی مناطق و شرکت گچساران اعلام نمود که با بررسی و اولویت بندی بصورت معقول و منطقی با ارائه پیشنهادات در چهار چوب مقررات و الزامات ایمنی تسریع حل آنان را در پی خواهد داشت .وی همچنین علت حضور سرزده خود را در ایام گرما و شرجی طاقت فرسای تابستان در بین کارکنان شریف و زحمتکش تأسیسات، شنیدن نقطه نظرات آنان اعلام نمود و آرزو کرد که انشاءالله در سفر بعدی تلاش می نماید تا بخشی از مسائل مورد درخواست پرسنل را رفع و رجوع نماید . گفتنی است تلمبه خانه گوره یکی از واحدهای صنعتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران می باشد.
خبر: افشين خسروي / عكاس : وحيد رضانژاد
امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.3.6.0