• ساعت : ۱۶:۳۵:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 
اولین دوره لیگ شطرنج در اداره تعمیرات و نگهداری شركت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
اولین دوره لیگ شطرنج در اداره تعمیرات و نگهداری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی نفت گچساران؛اولین دوره لیگ شطرنج در اداره تعمیرات و نگهداری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران عصر دیروز پانزدهم مرداد ماه بین تیم های مناطق عملیاتی و ستاد نگهداری عملیاتِ اداره تعمیرات و نگهداری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در مجموعه فرهنگی ورزشی آزادی سالن سوم برگزار شد.

 مهندس علی اکبر حافظی نیا رییس اداره تعمیرات و نگهداری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به عنوان حمایت کننده ی این حرکت ورزشی گفت: جامعه موفق نيازمند انسان هايي سالم از نظر روحي و جسمي است و اين امر با انجام فعاليت هاي ورزشي در سطح همگاني و عمومي ميسر می گردد.
 مسول برگزاری این دوره از لیگ شطرنج جناب آقای سیاوش نور افکن، داور فدراسیون شطرنج کشور و از پرسنل محترم اداره ی نگهداری و تعمیرات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با توجه به حمایت‌های خوبی که از طرف رييس این اداره انجام شد تشکر کرد و گفت: خوشبختانه  اتفاق خوبی در ابعاد مختلف ورزش در حال رخ دادن است. امیدوارم شرایطی مهیا باشد که چنین حرکات ورزشی در جامعه نفت و گاز گچساران ادامه داشته باشد.

 این مسابقات به صورت دوره ای در پانزدهم مرداد ماه با حضور ۸تیم در بخشهای مختلف اداره نگهداری وتعمیرات با انجام هفت مسابقه برگزار و هر یک از تیم ها، سه بازی انجام دادند، که تیم بخش یک مقام اول، تیم بخش دو مقام دوم و تیم بخش 3 با کسب مقام سوم به این دوره از مسابقات پایان دادند.

 شرکت کننده های این دوره از مسابقات از پرسنل محترم مناطق سیاه مکان، پازنان، دشت بلوط، دشت گز، بی بی حکیمه و گوره بودند. در پایان این دوره از مسابقات تیم بخش 6 برنده کاپ اخلاق شد.
شايان ذكر است : از اقایان عادل گودرزی به عنوان کاپیتان نمونه و قدرت الله لولو به عنوان سرپرست نمونه و آقای شاه امیری تقدیر به عمل آمد.
در پايان رئیس اداره تعمیرات و نگهداری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ضمن قدر دانی از حضور دلگرم کننده پرسنل محترم افزود: جا دارد از دیگر همکاران محترم و سخت کوش اداره تعمیرات و نگهداری نهایت قدردانی خود را داشته باشم. گزارش وعکس:امید هژبری
امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.3.6.0