• ساعت : ۲۳:۱۹:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ 
پیام مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مناسبت یادواره ۳۱ شهید گرانقدر شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران

                                                بسم رب الشهداء و الصديقين

درود خدا بر شهیدان که در کمال آزادگی و بزرگی جان بر سر پیمان با معبود خویش نهادند و در راه دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی از خود گذشتند و به برترین قله های انسانیت رسیدند تا در جوار قرب الهی بهترین پاداش‌ها را دریافت کنند . شهدا مشعلدار پیروزی ، آزادی و استقلال کشورند و حق بزرگی بر گردن ملت عظیم‌الشأن ایران دارند و ما باید خود را مسئول حفاظت و صیانت از دستاوردهای خون شهیدان که همانا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری( مدظله العالی) است بدانیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننماییم .

برگزاری یادواره ۳۱ شهید گرانقدر شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نیز در راستای حفظ یاد و نام شهیدان و ارج نهادن به مقام شامخ آنان است و نقش موثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین آرمان های شهیدان در جامعه بویژه نسل جوان دارد.

اینجانب ضمن ادای احترام به شهدای انقلاب ، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم اهل بیت(ع) به ویژه شهدای گرانقدر صنعت نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ، از دست‌اندرکاران و برنامه‌ریزان این رویداد ارزشمند تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان ، توفیق روز افزون آن را در مسیر خدمت و فراهم نمودن زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مسئلت می نمایم .

  علیرضا دانشی

مدیر عامل 

دی ماه ۱۴۰۰

امتیاز :  ۴.۲۵ |  مجموع :  ۱۲

برچسب ها

    V6.0.5.0