• ساعت : ۲۱:۴۱:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ 
به مناسبت هفته بسیج
دیدار سرپرست روابط عمومی نفت و گاز با فرماندهان بسیج شهرستان گچساران
سرپرست روابط عمومی نفت و گاز گچساران به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و فرمانده بسیج صنعت نفت دیدار کرد

در این دیدار حسن عنبریان سرپرست روابط عمومی نفت و گاز ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار نمود: فرهنگ بسیج و بسیجی همیشه در طول انقلاب اسلامی نقش بسزایی در آبادانی میهن عزیز اسلامی داشته است و مردم قدرشناس هیچگاه خدمات و تلاش بسیجیان را چه در دفاع مقدس و چه بعد از آن فراموش نکرده و نخواهد کرد.

در ادامه سرهنگ پسنده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران ضمن ابراز خشنودی از این دیدار در هفته بسیج با اشاره به تلاش بسیجیان و فرمانده فعال این نهاد در نفت و گاز بیان نمود: بسیجی در همه حال خود را در خط مقدم تمامی حوادث می‌داند . این افتخار بزرگی است برای بسیجیان که در تمامی حوزه ها می توانند در کنار مردم ولایت‌مدار همراه همدل باشند و این مهم مرهون تلاش و جانفشانی شهدای والامقام جمهوری اسلامی ایران است.

سپس سروان فردوس ناصرزاده فرمانده بسیج نفت و گاز عنوان کرد: مفتخر هستم که در طول زندگی به عنوان یک بسیجی شناخته شده‌ ام و توانسته ام در زیر سایه مقام عظمای ولایت ، امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) به عنوان یک بسیجی به مردم خدمت کنم.

گزارش و تصویر: امید هژبری

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V6.0.5.0