• ساعت : ۹:۱۷:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ 
تجلیل نفت و گاز گچساران از دو دانش آموز در شهرستان باشت
نماینده شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور در فرمانداری باشت از دو دانش آموز این شهرستان تجلیل به عمل آورد

  به گزارش روابط عمومی ، حسن عنبریان با حضور در فرمانداری شهرستان باشت از میزبانی و استقبال فرماندار ، دیگر مسئولان و مردم خونگرم و مهمان نواز این شهرستان قدردانی نمود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان نقش مهمی در عرصه های مختلف جامعه دارند گفت: بنا به درخواست نماینده ویژه رئیس جمهور مهندس اوجی به نیابت از مدیر عامل و سرپرست روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به این شهرستان آمدم تا از دانش آموزان محمد حسین صادقی و یکتا مرادپور به خاطر قرائت زیبای قرآن کریم و دکلمه در استقبال از وزیر نفت و همراهان تجلیل کنم.

نماینده شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خطاب به دو دانش‌آموز عزیز اظهار نمود: شما دانش آموزان آینده سازان کشور هستید و هرکدام در آینده نقشی در جامعه ایفا خواهید کرد با توجه به استعدادی که در شما دیده می شود به امید خداوند متعال آینده خوبی خواهید داشت.

حسن عنبریان در ادامه از تلاش های معاون فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان باشت و اهمیت کار این معاونت در هماهنگی میان مدرسه و خانه در امر تربیت و آموزش قدردانی نمود و عنوان کرد: در دنیای امروز نقش مدرسه در تربیت و آموزش کودکان و نوجوانان بر هیچ کس پوشیده نیست آنان در کنار مدیران دلسوز در آموزش و پرورش ارزش های مثبت جامعه را فرا می‌گیرند که قابل تحسین است .

سپس سید مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت ضمن قدردانی از نماینده شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد : هدیه به دانش آموزان یکی از موثرترین روش‌های تشویق آنان است که باعث ایجاد انگیزه مضاعف می شود و همین امر نقش بسیار مهمی در پیشرفت آینده سازان کشور عزیزمان را دارد.

در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود به دو دانش آموز شهرستان باشت با نام های محمد حسین صادقی و یکتا مرادپور توسط نماینده شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تقدیم شد.

گزارش: افشین خسروی

تصویر: وحید رضانژاد

امتیاز :  ۳.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    V6.0.5.0