• ساعت : ۱۱:۳۱:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ 
    /  4
در روز بزرگداشت شهدا:
یادواره شهدای شهرستان گچساران با حضور مدیران ،كاركنان و بسیجیان شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد
با حضور مدیران، مسئولان و بسیجیان شرکت نفت و گاز و مدیران دولتی گچساران یادواره 360 شهید و 6شهید گمنام شهرستان گچساران در روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نفت و گازگچساران؛ یادواره 366شهید شهرستان گچساران در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگاه داشتن یاد شهیدان با حضور مسئولان شهرستانی، مدیران ارشد و کارکنان شرکت نفت و گاز، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آحاد مردم شهرستان گچساران در حسینیه عاشقان ثار الله برگزار شد.
در این گردهمایی معنوی سردار دکتر عباسعلی فرزندی در راستای مقام شهدا و تاریخ تاسیس بنیاد شهید به سخنرانی پرداخت و پس از آن مدیحه سرایی توسط حاج سیدمحسن بنی فاطمی در باب مقام والای شهید صورت گرفت.
همچنین در این مراسم یاد و خاطره پدر معنوی شهرستان گچساران «مرحوم حجت الاسلام متقی کاشانی» گرامی داشته و از خانواده وی تجلیل شد.
شایان ذکر است سالروز تاسیس بنیاد شهید به عنوان روز بزرگداشت شهدا نام گرفته است؛ شهیدان انسان های وارسته ای که با شجاعت و دلاورمردی خود، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کردند و تا آخرین نفس به دفاع از میهن اسلامی پرداختند و امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون و وامدار فداکاری آنها است.
قابل ذکر است شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران افتخار دارد که مزین به یاد وخاطره ۳۳ شهید گلگون کفن از کارکنانش می باشد.  تعداد ۱۳ تن از این عزیزان در بمباران تاسیسات این شرکت که بیش از بار درطول جنگ تحمیلی مورد حمله ددمنشانه رژیم بعثی صدام وحامیان جهانی اش قرارگرفت،خون پاکشان را فدای درخت تنومند انقلاب اسلامی نمودند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0