• ساعت : ۱۳:۱۱:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ 
    /  5
حضور پر شور وانقلابی كاركنان شركت بهره برداری نفت وگاز گچساران در راهپیمایی دشمن شكن ۲۲بهمن
مدیران و كاركنان متعهد، ولايتمدار و انقلابیِ شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران همگام با آحاد مردم، اقتدار و صلابت ملت بزرگ ايران را با حضور چشمگیر در راهپيمايي پرشور يوم ا... 22 بهمن نشان دادند
به گزارش روابط عمومی نفت : حضور پرشور مدیرعامل ،مدیران وکارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران همگام بامردم انقلابی شهرستان در راهپیمایی امروز نوید بخش ماندگاری یوم‌الله22 بهمن در تاریخ زرین نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد .
آری 22 بهمن‌ماه روز غلبه حق بر باطل، سرآغاز برافراشته‌شدن پرچم عدالت اسلامی و جشن پرشکوه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و مظهر عظمت و اقتدار ملّی ایران اسلامی است. ملت همیشه در صحنه ایران، يوم الله بیست و دوم بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را نقطه عطف حیات بخش در تاریخ این مرز و بوم و نمايش وحدت و همبستگي ملي ودینی مي ‌دانند، ایامی که یادآور آرمان های ارزشمندی چون؛ عزت اسلامی وملی، وحدت و انسجام انقلابی، اعتماد به نفس، استقلال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی است.
ملت آگاه و هوشیار ایران اسلامی با رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری ،امسال با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده ، ورود به پنجمین دهه از عمر با برکت انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، این نظام مقتدر و مردمی را جشن گرفتند.
درآغاز چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در چنین روز با شکوهی یکبار دیگر ملت انقلابی ایران اسلامی مشت های پولادین خود را به دهن آمریکا ،اسرائیل مزدور ودیگر یاوه گویان فرود آورد و جهان انعکاس معجزه انقلاب اسلامی را بار دیگر شنیدو دید .این فریاد یاد آور عدالت خواهی ، یورش بر استکبار و نپذیرفتن ظلم است .
بنابراین گزارش مردم همیشه درصحنه گچساران پس از تجمع در میدان امام خمینی همزمان و همنوا با اقصی نقاط ایران اسلامی مسیرهای از پیش تعیین شده راپیموده وسپس در مصلی بزرگ شهر پای صحبتهای سردار لیالی نشستند. حضور پرشور و اقتدار آفرین ملت انقلابی ایران اسلامی در این راهپیمایی نشانه عشق و ارادت ملت به ولایت فقیه، پایبندی به ارزش های والای انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل است، وکلام آخر اینکه ملت ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن یک بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که تا پای جان از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.
گزارش: امید هژبری
امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.3.6.0