• ساعت : ۱۷:۹:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
توپكرانی 2368 كیلومتر خطوط لوله شركت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران
مدیرعملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از انجام 2368 کیلومتر توپکرانی از ابتدایی امسال خبر داد .
به گزارش روابط عمومی نفت و گاز گچساران، نعمت الله اسدی در گفتگو با خبرنگار نفت گچساران اظهار نمود : از ابتدای سال تا کنون 2368 کیلومتر توپکرانی به تعداد 150 مورد در خطوط لوله این شرکت در اندازه های4 تا 42 اینچ با موفقیت انجام شده است.
وی به جمع آوری حصار و ادوات سر چاهی جهت استقرار دکل های حفاری اشاره کرد و گفت: به منظور استقرار دکل های تعمیراتی، نصب مجدد تسهیلات بعد از تعمیر و نصب و تکمیل حصار فیزیکی دور چاه ها 57 مورد انجام شده است. اسدی با بیان اینکه: پاکسازی، لایروبی محوطه، حوضچه چاها و ادوات سر چاهی و مجموعه ها و واحد ها 130 مورد صورت گرفته است، تصریح کرد: همچین در همین مدت جداسازی، انتقال و نصب دستگاه فراورش و تفکیک گرهای سیار به تعداد 17 مورد با موفقیت انجام شد. مدیرعملیات نفت گچساران افزود: بازسازی و ترمیم و احداث جاده، گودال سوخت چاه ها و مجموعه ها 34 مورد بوده است. اسدی ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون 1760 مورد گریسکاری، شیر آلات سرچاهی چاه های نفتی و گازی، چند راهه های اصلی نفت و گاز و 108 مورد روانکاوی و رفع نشت شیر های ( بهره برداری _ سوخت _ گازاحیا) و فلنج ها انجام شده است.
مدیرعملیات با بیان اینکه بازدید از خطوط نفت، گاز، نظارت بر ایمن سازی، تعمیرات، رفع نشت، احداث پل دسترسی به خطوط لوله، به تعداد دو هزار و 15 مورد بوده اظهار داشت: همچنین 1794 مورد آزمایشات درون چاهی شامل عمق سنجی، فشار ساکن، فشار در حالت جریانی، ضریب بهره دهی، حرارت سنجی، فشار و نمونه گیری نیز در اداره خدمات عملیات این شرکت انجام شده است که ضمن خسته نباشید از تلاشهای این عزیزان تشکر می نمایم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0