• ساعت : ۹:۵۹:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ 
    /  2
نشست مشترك مدیرعامل شركت بهره برداری نفت وگاز گچساران با مدیرخطوط لوله ومخابرات منطقه فارس
مدیر خطوط لوله و مخابرات منطقه فارس و هئیت همراه با حضور در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با مدیرعامل و مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو کردند
مدیر خطوط لوله و مخابرات منطقه فارس و هئیت همراه با حضور در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با مدیرعامل و مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی نفت گچساران، مهندس سیاوش اورنگی مدیر خطوط لوله و مخابرات منطقه فارس و هئیت همراه با حضور در دفتر مهندس صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با ایشان و جمعی از مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه مدیرعامل نفت گچساران با تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی وهمچنین تقارن این ایام با شهادت حضرت فاطمه (س) ضمن تسلیت به این مناسبت ، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی موارد مشترک کاری و تعامل هر چه بیشتر در راستای بهبود عملکرد دو مجموعه ورسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد. صیدالی افزود منطقه فارس به سبب نگهداری و بهره برداری از سه رشته خطوط لوله ۱۰ اینچ نفت خام گچساران _ شیراز به طول ۲۲۴ کیلومتر و با ظرفیت ۶۰ هزار بشکه در روز و انتقال آن از طریق یک پروسه عملیاتی و مسیرهای صعب العبور به شرکت پالایش نفت شیراز و همچنین ارائه بخشی از سرویسهای مخابراتی به حوزه های مختلف این شرکت بسیار حائز اهمیت است . صیدالی افزود در عملیات صنایع نفت وگاز برقراری ارتباط مطمئن و مطلوب از اهمیت بالایی برخوردار است چه بسا عدم برقراری ارتباط مطمئن باعث خطرات جانی ومالی جبران ناپذیری گردد. صیدالی تصریح کرد تعامل شایسته باذینفعان خود بویژه منطقه انتقال خطوط لوله و مخابرات فارس میتواند زمینه ارائه خدمات بهتر برای مشتریان خود را فراهم سازد.
درادامه اورنگی مدیرمنطقه خطوط لوله و مخابرات استان فارس ضمن تشکر از همکاری خوب شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به یکپارچگی زنجیره تولید و بهره برداری از تولید تا مصرف بر برگزاری این قبیل جلسات در جهت رفع ابهامات و مشکلات کاری تاکید کرد. درادامه در خصوص موضوعات کاری مشترک ، ارائه پیشنهادات در جهت رفع مشکلات مربوط به دو شرکت بحث و تبادل نظر بعمل آمد ومقررشد مباحث مطرح شده در قالب بازدیدهای مشترک مورد پیگیری قرار گیرد . منطقه فارس فعالیت خود را در دو بخش خدمات انتقال نفت و خدمات مخابراتی انجام میدهد . مرکز این منطقه در شهر شیراز واقع شده است و وظیفه ی ، کنترل و اجرای عملیات و پشتیبانی از مراکز انتقال نفت ، مسیرخط و ایستگاه های مخابراتی این منطقه را به عهده دارد. منطقه فارس راهبری و انتقال بخشی از نفت گچساران را به پالایشگاه شیراز و همچنین انتقال بخشی از سرویسهای مخابراتی به گچساران و لیشتر را عهده دار است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0