/  3
عنوان : پیام مدیرعامل شركت مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت رونمایی از یادمان 31 شهید صنعت نفت گچساران
زير عنوان : به گزارش روابط عمومي نفت گچساران مهندس احمد محمدي به مناسبت رونمایی از یادمان 31 شهید صنعت نفت گچساران و جشن بازنشستگي 4 شهيد اين شركت و تجليل از خانواده هاي 31 شهيد صنعت نفت گچساران پيامي صادر كرد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ 
ساعت : ۱۵:۵۱:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰به گزارش روابط عمومي نفت گچساران مهندس احمد محمدي به مناسبت رونمایی از یادمان 31 شهید صنعت نفت گچساران و جشن بازنشستگي 4 شهيد اين شركت و تجليل از خانواده هاي 31 شهيد صنعت نفت گچساران پيامي صادر كرد.
در متن اين پيام آمده است:
بسم رب الشهدا و الصديقين
با گذشت چهل سال از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ، نهالي كه در بهمن 1357 به دست معمار كبير انقلاب اسلامي در آغوش خاك اين سرزمين جاي گرفت و با خون هزاران شهيد و نم اشك مادران و پدران داغدار آبياري گرديد ، اكنون درختي تناور ، پربار و سايه‌گستر است كه رشد ، بالندگي و بارآوري آن چشم جهانيان را خيره ساخته ، دوستان و ملت‌هاي آزاده را اميدوار و دشمنان و بدخواهان را مايوس و نوميد گردانيده است . چه زيباست كه در چهلمين بهار انقلاب ، حلاوت و شادكامي جشن اقتدار و سربلندي ايران عزيز را با ياد ساقيان عاشوراهاي ايران عجين نموده و نواي نام‌آوران عرصه شهادت را در ذهن و جانمان طنين‌انداز كنيم .
بي‌ترديد برگزاري آيين بازنشستگي شهدا و ايجاد يادمان 31 شهيد صنعت نفت گچساران در ايام دهه فجر و مقارن با ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، اقدامي پسنديده و خداپسندانه است كه انشاءالله در اين ايام زينت بخش فعاليت‌هاي فرهنگي خطه نفتخيز گچساران بوده و فرصتي براي تجديد بيعت با دلاوران اين سرزمين ، امام شهدا و مقام معظم رهبري ، فراهم خواهد نمود .
جاي افتخار است كه صنعت‌نفت و مناطق نفتخيز جنوب به عنوان قطب توليد نفت ايران ، هم در كوران حوادث قبل و بعد از انقلاب‌اسلامي و در دوران پرفراز و نشيب دفاع مقدس ، همواره حامي حركت انقلابي مردم و پشتيبان اصلي جبهه و جنگ بوده و اكنون نيز ضمن تعهد به رسالت محوري توليد و پيشتازي در مسير استقلال و خوداتكايي اقتصادي ، به حفظ مواريث فرهنگي و ارزش‌هاي اصيل انقلاب اسلامي نيز التفات و اهتمام ويژه دارد .
اينجانب ضمن اداي احترام به يك هزار و پنجاه و پنج شهيد اين صنعت ، از تمامي حاضران در اين آيين و دست‌اندركاران و برنامه‌ريزان اين رويداد ارزشمند فرهنگي تقدير و تشكر نموده و از خداوند منان ، توفيق روزافزون آنان را در مسير خدمت و فراهم نمودن زمينه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت مسئلت مي نمايم .

احمد محمدي
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب

V5.1.0.0