• ساعت : ۹:۲۲:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ 
پیام تبریك مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچسارن به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی نفت گچساران؛ بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، مهندس هوشنگ صيدالي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچسارن پیام تبریکی را صادر نمود.
به گزارش روابط عمومی نفت گچساران؛ بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، مهندس هوشنگ صيدالي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچسارن پیام تبریکی را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی نفت گچساران؛ بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، مهندس هوشنگ صيدالي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچسارن  پیام تبریکی را صادر نمود.


 متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
سالروز ولادت باسعادت عقیله بنی هاشم، پرچمدار نهضت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، حضرت زینب کبری سلام الله علیها بنام روز پرستار نامگذاری شده است. بزرگ پرستاری که پس از آن مصیبت بزرگ یک تنه بار سنگین پرچم پرافتخار ولایت را بر دوش گرفت و با صبر و بردباری و اقتدار و شهامتی که تاریخ نظیر آن را به خود ندیده توانست رسالت مهم پرستاری از نهضت عظیم و جاودان عاشورا و انتقال پیام آن به نسل ها و عصرهای بعدی را با موفقیت و سربلندی به سرانجام برساند چنانكه بانوان و شیرزنان ايران اسلامي  در دوران دفاع مقدس با الگوگیری از حضرت زینب(س) از رزمندگان اسلام پرستاری کردند.
 این روز هنگامه ای مغتنم برای ارج نهادن به خدمات، ایثار و مجاهدت های با ارزش قشر خدوم، قانع و نجیب پرستاران و ترویج ارزش های زینبی در جامعه به ویژه در میان پرستاران است.

تلفيق زيباي محبت، همكاري، مهر و همراهي نمادهاي برجسته مردان و زناني است كه با جامه سپيد بر بالين بيماران و براي التيام درد همنوعان خود همت مي گمارند و لحظات سخت و پر تنش كار را صبورانه تحمل مي كنند.

اينجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب سلام الله علیها به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر شریف، ابراز داشته، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش را ازدرگاه خداوند متعال مسالت دارم.
هوشنگ صيدالي
مديرعامل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0