چهارشنبه, 28 شهريور 1397 الاربعاء, سبتمبر 19, 2018           فارسی English

عنوان : پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان
زير عنوان : مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با صدور پیامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان این ماه ضیافت الهی را به عموم مسلمانان و هموطنان بویژه خانواده بزرگ صنعت نفت گچساران تبریک گفت .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۱۴:۳۲:۲۵

 

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با صدور پیامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان این ماه ضیافت الهی را به عموم مسلمانان و هموطنان بویژه خانواده بزرگ صنعت نفت گچساران تبریک گفت .

 

به گزارش روابط عمومي نفت گچساران در پيام مهندس هوشنگ صيدالي آمده است؛

 "السلام علیک یا شهر الله الاکبر و یا عید اولیائه "

 

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِل فِیهِ الْقُرْآنُ

بار دیگر ماه مبارک رمضان فرا رسید و مومنان با قلوبی مالامال از ایمان و امید، به ضیافت پرشکوه و بی نظیری می روند که حضرت دوست میزبان آن است، با حلول ماه رمضان، شیرینی سحرهای مناجات رنگ می گیرد و محبّت و قرب در دلهای خشکیده بشر جوانه می زند .

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید ‌آورده و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد .

بی تردید این ماه پرفیض فرصت مغتنمی است تا اعتماد به نفس خود را تقویت کرده، اخلاص دراعمال خود را پایدار و دائمی نموده و زمینه ای فراهم نماييم که با تمرین، آمادگی و تقویت اراده در برابر خواهش های نفس اماره، حریم شخصیت و کرامت الهی خود را بازسازی نموده و از لغزش مصون داريم .

 

خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر فرصت حضور در بهترین ماه سال را برما ارزانی داشته تا با بهره گیری از تعالیم جانبخش الهی و تاسی از سیره پیامبر اکرم (ص) بتوانیم از فیوضات این ماه پر خیر وبرکت بهترین بهره را بگیریم .

اینجانب ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به عموم مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف استان و خاصه خانواده صنعت نفت گچساران استان ، توفیق همگان را در بهره مندی مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم .

ضمناً از عموم همكاراني كه به هر دليل معذور از اجابت اين فريضه بزرگ الهي هستند ، انتظار مي رود شئونات اين ماه مبارك را پاس بدارند.

هوشنگ صيدالي

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران


شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران