چهارشنبه, 28 شهريور 1397 الاربعاء, سبتمبر 19, 2018           فارسی English

رو عنوان : مرحله پلی اف لیگ دسته دو فوتبال کشور
عنوان : تساوی نفت و گاز گچساران مقابل استقلال جنوب تهران
زير عنوان : از مرحله پلی اف لیگ دسته دو فوتبال کشور دیدار دو تیم نفت وگاز گچساران و استقلال جنوب تهران با تساوی به پایان رسید.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۱۰:۲۶:۲۵


از مرحله پلی اف لیگ دسته دو فوتبال کشور دیدار دو تیم نفت وگاز گچساران و استقلال جنوب تهران با تساوی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومي نفت گچساران،  مرحله  رفت پلی اف  لیگ دسته دو فوتبال کشور  تیم نفت و گاز گچساران  میزبان  استقلال جنوب تهران بود.

بر اساس این گزارش، این دیدار حساس  که با قضاوت داوران لیگ برتری و با حضور سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ و نظارت ایرج نظری با حضور پرشور هواداران نفت گچساران راس ساعت 18: 5 دقیقه در ورزشگاه شهدای نفت گچساران برگزار شد.

 تیم نفت و گاز گچساران در دقایق پایانی نیمه اول  دروازه خود را  باز شده دید و اولین گل را دریافت کرد.

تیم نفت و گاز گچساران پس از دریافت گل بعد از 20 ثانیه موفق شد دروازه تیم حریف را در همان دقایق پایانی نیمه اول باز کند تا هر دو تیم با تساوی یک بریک به رختکن بروند.

در نیمه دوم نفتی‌ها هر چه تلاش کردند به در بسته خورد و تیر دروازه بارها نگذاشت دروازه استقلال جنوب تهران باز شود تا هر دو تیم با تساوی یک بریک  بازی را به پایان برسانند.

با تساوی نفت و گاز گچساران  و استقلال جنوب تهران سرنوشت تیم صعود کننده به لیگ دسته یک کشور  به دیدار برگشت این دو تیم روز چهارشنبه ۲ خرداد ساعت ۲۱ در ورزشگاه قدس تهران برگزار می‌شود، بستگی دارد.


شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران