چهارشنبه, 28 شهريور 1397 الاربعاء, سبتمبر 19, 2018           فارسی English

رو عنوان : سرمربي نفت گچساران:
عنوان : هدف ما این است با استفاده از شرایط میزبانی و توانمندی هوادارانمان كار را در گچساران تمام كنیم
زير عنوان : سرمربي نفت گچساران گفت: هدف ما اين است با استفاده از شرایط میزبانی و توانمندی هوادارانمان کار را در گچساران تمام کنیم
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۱۷:۵۸

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در خصوص آخرین وضعیت این تیم قبل از دیدار با استقلال جنوب تهران گفت: بعد از این که یک ماراتن فوتبال را با انجام 30 بازی پشت سر گذاشته‌ایم تمام سعی و تلاش ما بر این بود تا بازیکنان را به لحاظ جسمانی و روانی آماده بازی کنیم.

 بهمن فرازمند در گفت‌وگو  با خبرنگار نفت در گچساران در خصوص آخرین وضعیت این تیم قبل از دیدار با استقلال جنوب تهران اظهار کرد: بعد از این که یک ماراتن فوتبال را با انجام 30 بازی پشت سر گذاشته‌ایم تمام سعی و تلاش ما بر این بود تا بازیکنان را به لحاظ جسمانی و روانی آماده بازی کنیم.

 فرازمند ادامه داد: بعد از بازی با سردار بوکان ریکاوری خوبی از سوی کادر فنی برروی بازیکنان صورت گرفته است و هم اکنون با اطمینان می‌گویم در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بریم.

 سرمربی نفت گچساران در پاسخ به این سوال که از تیم حریف چه شناختی دارید، عنوان کرد: باید بگویم هر دو تیم به دلیل دیدارهایی که با یک دیگر داشته‌اند همدیگر را به خوبی می‌شناسند و با شناخت در مقابل یک دیگر قرار خواهیم گرفت.

 وی افزود: ضمن اینکه این تیم از یک مربی و مدیرفنی قابل احترامی به نام فرهاد کاظمی بهره می‌برد.

 فرازمند در ادامه در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد کار را در گچساران تمام کنید و صعودتان را حتمی کنید، گفت: همه بازیکنان آماده هستند و در شرایط خوبی به سر می‌برند و هدف اصلی ما نیز همین است که با استفاده از شرایط میزبانی و توانمندی هوادارانمان کار را در گچساران تمام کنیم.

 سرمربی نفت گچساران در پاسخ به سوال دیگری که چه انتظاری  از هواداران دارید، تصریح کرد: هواداران یار دوازدهم ما هستند و من  از تک تک آنها خواهش می‌کنیم تا دقیقه 90 صبور باشند و فقط تیم خودشان را تشویق کنند.

 وی در پاسخ به سوال دیگر که چه انتظاری از پیشکسوتان دارید، خاطرنشان کرد: دست همه آنهایی که تا امروز چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری ما را رهنمود کرده‌اند می‌بوسم چرا که این پیشکسوتان اساتید من هستند و احترام خاصی برای آنها قائل هستم و تنها انتظار من این است روز بازی در کنار ما باشند.

 فرازمند افزود: از همه مردم می‌خواهم روز بازی ما را تنها نگذارند و روز بازی دست در دست هم دهیم تا بتوانیم کار را در گچساران به اتمام برسانیم.


شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران