چهارشنبه, 28 شهريور 1397 الاربعاء, سبتمبر 19, 2018           فارسی English

    /  4
رو عنوان : در راستای حمایت ازصنایع داخلی در نمايشگاه نفت تهران
عنوان : نشست صمیمی مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران با سازندگان ایرانی تجهیزات صنعت نفت
زير عنوان : در راستای حمایت ازصنایع داخلی در نمايشگاه بين المللي نفت تهران نشست صمیمی مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با سازندگان ایرانی تجهیزات صنعت نفت برگزار شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ 
ساعت : ۱۶:۴۳:۳۶


در راستای حمایت ازصنایع داخلی  در نمايشگاه بين المللي نفت تهران نشست صمیمی مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با سازندگان ایرانی تجهیزات صنعت نفت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي نفت گچساران؛ نشست صمیمی مهندس هوشنگ صيدالي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با سازندگان ایرانی تجهیزات صنعت نفت در راستای حمایت ازصنایع داخلی  در بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت تهران برگزار شد.

مدبرعامل نفت گچساران با حضور در غرفه هاي مختلف سازندگان ايراني كالاهاي صنعت نفت اظهار كرد: در راستای حرکت به سوی عملياتي كردن اقتصاد مقاومتی و در جهت حمایت از شما سازندگان داخلی اين شركت به عنوان دومين توليد كننده نفت در كشور آمادگي هر گونه همكاري را دارد.
بر اساس اين گزارش ؛در این نشست ها که با شرکت هاي سازنده قطعات و تجهیزات صنعت نفت تشکیل برگزار شد، مديرعامل نفت و گاز گچساران  با قدردانی از حضور  شرکت‌ها در بيست و سومين نمايشگاه بين المللي تهران اظهار کرد: شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در سالیان گذشته توانسته است با کمک شما سازندگان داخلی بر مشکلات ناشی از تحریم‌ها غلبه نموده و تهدید را به فرصت تبدیل نماید.
صيدالي تصريح كرد: : بي شك در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال حمايت از كالاي ايراني نامگذاري شده است با اعتماد به شما تولید کنندگان و فراهم نمودن بستر مناسب از سوي ما به جهت همکاری های بیشتر، موجب اشتغال زایی در كشور و دستیابی به خود کفایی می گردد.
وي ساخت 3 هزار و 200 قلم كالا به ارزش 300 میلیارد ریال توسط سازندگان داخلي به سفارش  شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران را در سال 96 از اقدامات مهم اين شركت بر شمرد.
در ادامه  این نشست ها که در راستای حمايت از سازندگان داخلي و بهبود فرآیندهای تامین کالا برگزار شد، شرکت‌های سازنده نيز با توجه به سوابق و تجربیات خود به تبیین نقطه نظرات و ارائه پیشنهادات پرداختند.

شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران