شنبه, 5 خرداد 1397 السبت, مي 26, 2018           فارسی English

رو عنوان : مديرعامل نفت گچساران :
عنوان : شهید محسن حججی ادامه دهنده راه همان نسل دفاع مقدس بود
زير عنوان : مديرعامل نفت گچساران گفت: شهيد محسن حججي ادامه دهنده راه رزمندگان در دفاع مقدس بود
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ 
ساعت : ۹:۲۶:۳۶
به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، آیین تجلیل از آزادگان شرکت بهره برداري نفت و گاز گچساران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي نفت گچساران ، مهندس هوشنگ صيدالي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در ديدار با آزادگان شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با تسليت شهيد مدافع حرم محسن حججي اظهار كرد: شهادت اين بسيجي نه تنها ايران بلكه جهان را تكان داد.
 وي ادامه داد : امروز ايران اسلامي به خود مي بالد و افتخار مي كند كه چنين جواناني را دارد كه وجود آنها موجب عزت و اقتدار كشورمان در دنيا شده است.
 صيدالي با اشاره به جامعه ايثارگران ، جانبازان و آزادگان در صنعت نفت افزود: امروز خانواد‌ه شهدا، جانبازان و آزادگان در صنعت نفت گنجينه اي ارزشمند براي نظام و اين صنعت هستند. مديرعامل نفت گچساران تصريح كرد: درميان دلاور مردي هاي رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس، ايستادگي و اقتدار همراه باعزت آزادگان ايران اسلامي در سخت‌ترين شرايط اردوگاه‌هاي دشمن بعثي برگ زريني از افتخارات آزادگان كشورمان است.
 وي با بيان اينكه آزادگان و خانواده هاي آنها با پيماني قبلي كه با امام (ره) و ارزش هاي انقلاب بسته بودند با صبر و بردباري‌شان دشمن را از پاي درآوردند افزود: امروز شاهد هستيم جوان ديگري از اين سرزمين همچون شهيد محسن حججي راه همان نسل را ادامه مي دهد و عاشقانه به شهادت مي‌رسد.
صيدالي خاطر نشان كرد : صبر و بردباري كه خانواده هاي آزادگان ،‌ شهدا و ايثارگران در طول دوران دفاع مقدس از خود داشتند ميراثي بزرگ و ارزشمند بود كه امروزه اين ميراث بزرگ و ارزشمند به خانواده و همسر شهيد حججي رسيده است.
 در اين آيين كه در باشگاه نفت گچساران به همت اداره بهبود و روابط كار اين شركت برگزار گرديد از آزدگان شركت تجليل به عمل آمد. براساس اين گزارش دراين مراسم كه با حضور مديرعامل و جمعي از مديران شركت برگزار شد از تعداد 7 نفر از آزادگان شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران و خانواده هاي آنان با اهدا لوح سپاس و هدايايي تجليل صورت گرفت.


بازگشت           چاپ چاپ         
 
شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران